MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 15229529
nr 1522 9529
Stolar
Ett par, 1940-/50-tal, trä / galonsits
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:05:56
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)